شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷
سبک زندگی: کلات به نام نادر رقم خورده است. شهری که در میان کوه‌های هزارمسجد قرار گرفته است و از مشهد تا آن، 145 کیلومتر جاده کوهستانی است. این شهر، از شمال به وسیله تپه ماهورهای نسبتاً پست به طول 180 کیلومتر با کشور ترکمنستان همجوار است. ازجنوب به کوه هزارمسجد و شهرستان مشهد، از شرق به شهرستان سرخس و از سمت غرب به شهرستان درگز محدود می‌شود.
لقب جدید پاریس:"بدترین شهر روی زمین"!!
سبک زندگی: باورتان می‌شود پاریس باوجود جذب 32 میلیون گردشگر سالیانه، عنوان «بدترین شهر روی زمین» را دارد؟
زیباترین جزیره جهان+تصاویر
سبک زندگی: جزیره ی ماوی (مائویی Maui) با مساحتی بالغ بر 727.2 کیلومتر مربع، دومین جزیره ی بزرگ هاوایی و هفدهمین جزیره ی بزرگ آمریکا می باشد.
جنگل 190 میلیون ساله ایران را می شناسید+تصاویر
سبک زندگی: اَفراتَخته از روستاهای جنگلی استان گلستان است که یکی از زیباترین و دیدنی ترین مناظر بکر طبیعت را در خود جای داده است. روستایی با جنگل های انبوه چند هزار ساله در جنوب شرقی شهر علی‌آباد کتول.
حمام های تاریخی استان همدان+تصاویر
سبک زندگی: همدان به عنوان مرکز تاریخ و تمدن ایران، حمام های تاریخی کمی دارد. سابقه بیشتر این حمام ها به دوره قاجار می رسد و در میان آنها حمام هایی هم هستند که در دوران صفویه ساخته شده اند.
شهر زیبای پاریس+تصاویر
سبک زندگی: پاریس پایتخت فرانسه و بزرگترین شهر این کشور است که در شمال فرانسه و در مجاورت رود سن مستقر شده است. این شهر در ژانویه ی 2008 جمعیتی بالغ بر 2.3 میلیون نفر داشت اما منطقه شهری پاریس به تنهایی حدود 12 میلیون نفر جمعیت دارد و یکی از پرجمعیت ترین کلان شهرهای اروپا به شمار می آید.
غاری دیدنی در لبنان + تصاویر
سبک زندگی: شاید در نگاه اول این آبشار اندکی عجیب به نظر برسد، اما مطمئن باشید از دل هیچ فیلم تخیلی سر بر نیاورده است.
آشنایی با برخی آداب و رسوم مردم هندوستان
سبک زندگی: سرزمین‌های واقع در مشرق زمین مهد آداب و رسوم و سنت‌های كهن هستند. یكی از كشورهایی كه فرهنگ و سنت‌های قدیمی‌دارد هندوستان است.
آشنایی با تالاب بین المللی کمجان
سبک زندگی: این تالاب در دهه 60 به دلیل ایجاد کانال هایی توسط شرکت آب و جهاد کشاورزی مدتی در لیست تالاب های در خطر نابودی قرار گرفت و به کلی نابود شد
جنازه های 300 ساله در موزه ایتالیا+تصاویر
سبک زندگی: حالا با گذشت حدود 300 سال از این واقعه این صومعه به یک موزه عجیب و حراس آور تبدیل شده که شاید هرکسی دوست نداشته باشد پایش را در آن بگذارد.
موزه‌ای برای سلاخی انسان‌های خاص /تصاویر+18
سبک زندگی: در این موزه اجساد انسان های بسیاری از نوزادان دو سر گرفته تا مردان و زنان دو سر به صورت سلاخی شده در معرض دید عموم قرار گرفته است. تا کنون برای تعطیلی این مرکز تظاهرات زیادی صورت گرفته اما هرگز به تعطیلی آن منجر نشد.
جذب گردشگر به برکت جمجمه انسان!
سبک زندگی: در سال ۱۳۹۰ آثار هنری دمین هرست هنرمندی جنجالی که مجسمه‌هایش را با استفاده از جمجمه واقعی انسان می‌سازد، در لندن به نمایش گذاشته شد.
«تایتانیک» در راه‌آهن ایران
سبک زندگی: شبیه کشتی تایتانیک است با مسافرانی هیجان‌زده که نخستین سفرشان را با «قطار» به ایران تجربه می‌کنند؛ قطاری که به دو بخش پولدارتر و ارزان‌تر تقسیم شده است.
پاییز به کجا سفر کنیم؟ +تصاویر
در پاییز که هوا کمی سرد می شود، نمی توان به مکان های کوهستانی رفت. درختان هم تقریبا بی شاخ و برگ می شوند و به واسطه بارش باران، زمین خیس و گِل‌آلود است و نمی توان به باغ و جنگل هم رفت.
شهرستان خاش نگینی در کویر شرق
سبک زندگی: شهرستان خاش با مزارع برنج، نخیلات، میوه های سردسیری و گرمسیری و رودخانه های جاری، یکی از دیدنی ترین شهرهای کویر است. شهری که در استان سیستان و بلوچستان قرار گرفته و روستاهای سرسبز و زیبایی دارد.
  • آخرین اخبار
  • پربازدیدها
  • پربحث ها