شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷
سبک زندگی: جوانی محضر امام حسین (ع) رسید و گفت: «من مردی گناهکارم و نمی‌توانم خودم را در انجام گناهان باز دارم، مرا نصیحتی فرما.»
سونامی طلاق، کاهش یا پیشگیری؟
سبک زندگی: مجید ابهری می نویسد: افزایش تاسف بارآمار طلاق مخصوصا در سه سال گذشته باعث شده تا نهادها و سازمانهای دولتی به فکر چاره افتاده و با سیاست گذاریهای مختلف قصد پیشگیری از این آسیب را دارند.
متهم تحت تعقیب را شناسایی کنید
سبک زندگی: مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ از شهروندان خواست یک سارق تحت تعقیب را شناسایی کنند.
نقش مهم ازدواج و تشكیل خانواده در بقای جامعه
سبک زندگی: یک آسیب شناس اجتماعی با اشاره به اینکه ازدواج و تشكیل خانواده نقش مهمی در تزكیه و بقای جامعه دارد، اظهار داشت: تلاش در جهت استحكام خانواده، زمینه را برای سلامت اخلاقی و سعادت عمومی جامعه فراهم می کند.
قبل از عاشقی اینها را بدانید
سبک زندگی: قبل از عاشقی و اینکه دلبسته ی کسی بشوید باید بدانید که این عاشق شدن می تواند ابتدا و آغاز راهی طولانی و پر افت و خیز باشد پس با آگاهی یک عشق واقعی را خلق کنید.
آموزشهایی از نوع ممنوعه!
سبک زندگی: ورود تکنولوژی های ارتباطی و اطلاعاتی به زندگی های نوین در سال های اخیر، موجی از آگاهی ها و اطلاعات درست و نادرست جنسی و زناشویی را در اختیار افراد مختلف قرار داده است. از سوی دیگر پیچیدگی ها و گسترش روابط انسانی در دنیای معاصر، خود راه دیگری شده است تا چرخش اطلاعات میان افراد به سادگی و به سرعت، رو به افزایش رود و درواقع هرگونه اطلاعاتی که از طریق ابزارهای مدرن ارتباطاتی همچون اینترنت و ماهواره به شخص داده می شود، به سرعت از طریق افراد به یکدیگر هم منتقل گردد.
بدون چرتکه از زندگی لذت ببرید
سبک زندگی: اولی باید ببینم تو حساب بانکیم چقدر پول دارم، بعد لبخند می زنم.......
چگونه فضای خانه را برای کودکان امن کنیم
سبک زندگی: برای تمیز کردن اتاق فرزندتان از شوینده‌های شیمیایی قوی استفاده نکنید
در محضر استاد / برای دلت در بساز
سبک زندگی: الآن می‌توانید برای دلتان در بسازید؛ در آهنی بسازید.
جنازه منو رو باباتون خاک نکنیدها
سبک زندگی: خیلی ها خانه ی قدیمی را می فروشند و دو آپارتمان مجزا برای والدینشان می گیرند و یا پدر در خانه این فرزند و مادر در خانه فرزند دیگرش به سر می برد!
حراج فرزند برای خرید خانه!
سبک زندگی: همسران برای به دست آوردن فرزند همه زندگی خود را فدا می‌کنند و بعد از به دست آوردنش، برای به دست آوردن همه زندگی ازدست‌رفته می‌کوشند و فرزند را فراموش می‌کنند.
سفارش به حرمت همسايه در کلام معصومین (ع)
سبک زندگی: اگر مى خواهيد كه خدا و پيغمبر شما را دوست بدارند وقتى امانتى به شما سپردند رد كنيد و چون سخن گوييد راست گوييد و با همسايگان خود به نيكى رفتار نماييد.
20 توصیه برای زنده ماندن در تهران
برخي از متخصصان و مسئولان، از نزديك شدن سونامي سرطان مي‌گويند و برخي ديگر معتقدند گرچه آمار ابتلا به سرطان بالا رفته است اما نمي‌توانيم در مورد آمدن اين سونامي ادعايي داشته باشیم.
هنر جاجيم بافی
سبک زندگی: جاجیم دست بافته ای است تارنما ( معمولا داراي نقوش لوزي و راه راه) كه با استفاده از نخ‌های رنگین و ظریف پشمی یا پنبه‌ای یا آمیزه‌ای از این دو بافته مي شود.
تجربه تلخ ورود موبایل به حریم یک خانواده ایرانی/ پدران و مادرانی که مسئول هستند
پسر با ترفندهای مختلف و به بهانه ای این که چهره دختر را ببیند، تصاویری از وی به چنگ می آورد و همین تصاویر شروع اخاذی های پسر را رقم می زند.
  • آخرین اخبار
  • پربازدیدها
  • پربحث ها