شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷
سبک زندگی: روابط زناشویی پایه ای محکم از زندگی مشترک است که زوج ها به اشتباه با رفتارهای غلط منجر به سردی و تیرگی در این روابط می شوند. اینکه چرا مرد یا زنی اشتیاقی به روابط نشان نمی دهد شاید...
بهترین راه برای دیوانه و عاشق کردن زن زندگی
سبک زندگی: اساسی ترین نیاز زن ها این است که آنها را بشناسیم، محترم بشماریم و آنگونه که هستند دوستشان داشته باشیم و آنها رابپذیریم.
اسرار ارضای خانمها را بیاموزید
سبک زندگی: خانم ها، خوشحال باشید که در عصر حاضر زندگی می کنید، چرا که با نگاهی به گذشته، حدود 100 یا 50 سال پیش، نه تنها به مسئله ارضای جنسی زن اهمیّتی نمی دادند، بلکه محققین و دانشمندان نیز در این مورد به وضوح نظریه قطعی نداشتند! و در نگاه آنها، تنها مردها نقشی حیاتی در تولید مثل ایفاء می کردند.
10 مسکن طبیعی برای دردهای قاعدگی
سبک زندگی: با وجود که این روزها مصرف قرص های مسکن برای کاهش دردهای مزمن افزایش چشمگیری پیدا کرده است اما این داروها گاهی اعتیاد آور هستند ومعمولا نیز مصرف زیاد آنها عوارض جانبی به دنبال دارد.برای کاهش درد جایگزین های مناسب و طبیعی مسکن های شیمیایی وجود دارند که می توان آنها رادر آشپزخانه هر خانه ای پیدا کرد.
زندگی آرام باوجود همسر بداخلاق
سبک زندگی: تندخویی و عصبانیت شوهر موجب آشفتگی روابط می شود. با تدبیر و شکیبایی و بدست آوردن بینش بیشتر نسبت به عواقب عصبانیت می توان در روحیات همسر تاثیر گذار بود.
پس از اتمام رابطه جنسی چه باید کرد؟
سبک زندگی: پس از اینکه به اوج لذت جنسی رسیدید و تقریبا پس از حدود 20 دقیقه تلاش مکرر، تعجبی ندارد که بخواهید درازی بکشید و سپس برای صرف غذایی که همسرتان برای شما آماده کرده (درست همان خانمی که چند لحظه پیش برای لذت بخشیدن به او تلاش کرده اید) از خواب بلند شوید.
قاعدگی های نامنظم و بارداری
سبک زندگی: تخمک گذاری نامنظم یا غیر طبیعی عامل 40-30% تمام موارد ناباروری است. داشتن قاعدگی های نامنظم ، فقدان قاعدگی یا خونریزی غیرطبیعی اغلب نشاندهنده ی فقدان تخمک گذاری است، شرایطی که در طب بالینی تحت عنوان عدم تخمک گذاری (anovulation) شناخته می شود.
اگر دوقلو می خواهید، بخوانید
سبک زندگی: بعضی‌ها برای اینکه تنها یک‌بار درد بکشند و بعضی دیگر از ترس دوباره باردار نشدن، آرزو می‌کنند در اولین تجربه مادر شدن‌شان صاحب دو فرزند شوند.
مردها را با همین عادت هایشان قبول کنید
سبک زندگی: مردها نیز همچون زنان عادت های مشترکی دارند که در بیشتر آنها وجود دارد و نمی توانید به راحتی آنها را تغییر دهید.
خدا کند امشب شوهرم دیر بیاید!
سبک زندگی: در خانواده های با سطح سلامت پایین تر، زن و شوهر به سفر رفتن و یا میهمانی رفتن یکدیگر به صورت جدا جدا، علاقه دارند و دائم می گویند: خدا کند امشب شوهرم دیر بیاید.
این 10 عمل را قبل از برقراری رابطه جنسی انجام ندهید
سبک زندگی: هیچ چیز زیباتر از این نیست که یک زوج شبی عاشقانه را کنار هم به صبح برسانند. اما چیزهایی هست که ممکن است میل جنسی شما را نابود کرده و لذتی که میتوانید کنار هم داشته باشید را از بین ببرد.
رازهایی برای رابطه ی جنسی گرم تر
سبک زندگی: برقراری رابطه جنسی در موقعیت‌های مختلف، به بهتر شدن آن کمک می کند. برای بهتر و لذت بخش تر شدن رابطه جنسی باید.....
لذت جنسی در دوران بیماری
سبک زندگی: شما چه راههایی برای برقراری رابطه جنسی سراغ دارید؟ اگر رابطه جنسی را فقط به نوع واژنی (واژینال) محدود کرده باشید وقتی با عوارض بیماری و داروها مواجه می شوید ...
مردان ایده آل در رابطه جنسی
سبک زندگی: بکار گیری این موارد آنچنان دشوار نیست و هر مردی میتواند از پس آن بر بیاید و برای همسر خود یک مرد واقعی در رابطه جنسی باشد...
حواس پرتی، ویروس ارگاسم جنسی
سبک زندگی: گاهی اوقات رابطه جنسی زوجین ، طولانی شده وبا احساس خستگی وبدون ارگاسم رسیدن وحتی اعصاب خوردشده وناراضی، آن را به اتمام می رسانند . و تکرار این وضعیت مکرر سبب می شود از رابطه جنسی خود لذت نمی برند وموجب دلزدگی آنها نسبت به آن می شود؛ آنها از این حالت سخت نگرانند ، زیرا این امر ، در روابط زناشویی آنها ، اثر سویی گذاشته است!
  • آخرین اخبار
  • پربازدیدها
  • پربحث ها