شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷
سبک زندگی: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه کاری کنید که محصولات و تولیدات جوان‌های بااستعداد، مؤمن، توانا و بعضاً نابغه کشور مقهور واردات نشود تاکید کردند: با تکرار زبانی «اقتصاد مقاومتی» هیچ اتفاقی نمی‌‌افتد.
6 رمز موفقیت از 6 آدم موفق
سبک زندگی: همه ما تا به حال درباره افراد موفق و رمز و رازهایی درباره چگونگی رسیدنشان به موفقیت مطالبی خوانده‌ایم یا حرفهایی شنیده‌ایم؛ آنچه پیش رویتان است شاید اندکی متفاوت از آنهایی باشد که خوانده یا شنیده‌اید.
پراید از کجا آمد؟/ واقعیت هایی که باید در مورد پراید بدانید
سبک زندگی: اگر فکر می کنید پراید از کره آمده سخت در اشتباه هستید اگر کمی اطلاعات خودرویی شما بیشتر است و فکر می کنید پراید در شرکت فورد تولید می شده کمی به واقعیت نزدیک شده اید ولی باز این همه حقیقت نیست.
بررسی فقرا و ثروتمندان ایران در استان‌های کشور در به زبان "بی بی سی"!
سبک زندگی: بی بی سی: گزارش بانک مرکزی ایران از بودجه سالانه خانوارهای ایرانی نشان می دهد که خانوارهای تهرانی در صدر پردرآمدها قرار دارند و خانوارهای ساکن سیستان و بلوچستان کمترین درآمد را دارند.
قم پاسخگوی دغدغه‌های رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی
سبک زندگی: استان قم با داشتن ظرفیت‌های بالفعل و بالقوه اقتصادی که دارد می‌تواند چرخه اقتصاد را به خوبی حرکت داده و دغدغه‌های رهبری را در زمینه اقتصاد مقاومتی به صورت مطلوب پاسخ دهد.
ارزانترین بلیت قطار را پس از هند داریم
سبک زندگی: سید حسن موسوی نژاد مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل ریلی رجاء با بیان این‌که کسی به طور مطلق از افزایش قیمت‌ها حمایت نمی‌کند، گفت: بین 300 تا 400 میلیارد تومان از اعتبارات دولتی در سال‌های اخیر کاهش پیدا کرده است. مقایسه حمل‌ونقل مسافر حاکی از آن است که ما پس از هند ارزانترین قیمت را داریم.
رشد اقتصادی بالای 7 درصد راهکار مقابله با تحریم‌ها
سبک زندگی: محمدباقر صوری گفت:در شرایط رشد اقتصادی بالای 7 درصد و بهره‌وری حداقل 3 درصد می توانیم در برابر تحریم‌ها، عدم خرید نفت، مشکلات نقل و انتقالات پول و آثار رشد منفی سال‌های گذشته مقابله کنیم.
بوئینگ چه چیزهایی به ایران فروخت؟
سبک زندگی: گروه هواپیماسازی بوئینگ آمریکا در سندی به بورس نیویورک اعلام کرد: در نخستین قرارداد خود با جمهوری اسلامی ایران پس از اعمال تحریمهای آمریکا در سال ۱۹۷۹، کالاهای مربوط به هواپیما به ایران فروخته است.
هشت سنت غلط ازدواج از نگاه رهبر انقلاب
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سخنرانی‌ها و مناسبت‌های مختلف به آسیب‌شناسی مشکلات فراروی جوانان برای ازدواج پرداخته‌اند
  • آخرین اخبار
  • پربازدیدها
  • پربحث ها