شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷
سبک زندگی: با بخشیدن افراد، شادتر خوشحالتر زندگی کنیم سلامت روحی خودمان را ارتقا دهیم و به خدا نزدیکتر شویم.
خانه‌تکانی در سه‌ماهه سوم بارداری، ممنوع/خطر زایمان زودرس
سبک زندگی: رئیس بخش زنان و زایمان بیمارستان شریعتی گفت: افرادی که سابقه سقط و زایمان زودرس دارند اصلاً نباید خانه‌تکانی کنند، افراد بی‌خطر هم در سه ماهه اول و دوم تنها مجاز به انجام کارهای سبک هستند و در سه ماهه سوم خانه‌تکانی ممنوع است.
حد و مرزهایی در روابط مادر و دختری
سبک زندگی: اگر فکر می‌کنید زندگی زیر یک سقف با دختر نوجوانتان، شما را محق دریافت مدال افتخار خواهد کرد، شاید درست فکر می‌کنید؛ اما بسیاری از دختران معقول، دلسوز، خوش اخلاق، مؤدب و متشخص، در دوران نوجوانی به این نتیجه می‌رسند که مادرانشان آنان را درک نکرده و برای خواسته‌هایشان اهمیتی قائل نیستند!
چگونه بهترین همسر را انتخاب کنیم
سبک زندگی: چگونه بهترین همسر را انتخاب کنیم و ازدواج موفقی داشته باشیم؟ چگونه می توان عشق واقعی را تشخیص داد؟ تمام نکات مهم برای انتخاب بهترین همسر و ازدواج موفق را در ادامه می خوانید.
چه سنی برای پدر و مادر شدن بهتر است؟
سبک زندگی: به اعتقاد بسیاری از دانشمندان و متخصصان زنان و زایمان، بهترین سن بارداری برای زنان بین ۲۰ تا ۳۵ سال است.
۱۴ سوال سرنوشت‌ساز قبل از ازدواج !
سبک زندگی: ازدواج ماجراجویی سرنوشت‌سازی به درازای یک عمر است که هم می‌تواند شیرین و لذت‌بخش باشد و هم دلگیر و نا امید کننده، بنابراین اینکه وقت و انرژی زیادی را برای آماده‌سازی و برداشتن قدم‌های تأثیرگذار صرف کنید نه تنها امری معقول و منطقی ست بلکه یک باید است.
از کجا بفهیم چه زمانی باید به کودک شیر دهیم
سبک زندگی: نوزاد باید هر زمان که میل دارد ، در شب و یا روز این فرصت وامکان را داشته باشد که مستقیما از سينه مادرش شیر بخورد.
هر روز نیم کیلو لاغر شوید!
سبک زندگی: با کمی جدیت و استفاده از یک تکنیک درست می توانید به مدت یکماه هر روز ۴۵۰ گرم از وزن خود را کاهش دهید.
وقتی بچه روی اعصاب می‌رود چه کار کنیم؟
سبک زندگی: گاهی پیش می‌آید که به دلایل مختلف از دست کودک عصبانی می‌شوید و نمی‌توانید رفتارهای آزاردهنده او را تحمل کنید. اینجاست که احتمال دارد از کوره در بروید و ..
عفونت‌های زنانه چگونه ایجاد می‌شود؟
سبک زندگی: یک جراح و متخصص زنان و زایمان با بیان اینکه عفونت‌های دستگاه تناسلی در تمامی سنین شایع است و زمان خاصی برای شروع ندارد، گفت: عفونت لگنی (PID) منجر به ایجاد عفونت، چسبندگی لوله‌ها و نازایی می‌شود که علایم شایع آن ترشحات بد بو، احساس سوزش و خارش دستگاه تناسلی است.
چه کنیم تا فرزندمان زیبا شود؟
سبک زندگی: در زمان حاملگی و در 3یا 4 ماهگی به سیب قرمز سوره یوسف بخوانید و فوت کنید و به همسر خویش بخورانید تا فرزندی نیکو و زیبا نصیبتان شود.
شناخت مردان در چند دقیقه
سبک زندگی: شناختن مردها کار چندان ساده ای نیست ، اما این مقاله کمی به شما برای شناخت شوهرتان کمک می کند.
کسانی که زیاد پشت میز می نشینند بخوانند
سبک زندگی: از یک درد ساده و گهگاه در کمر شروع می‌شود و مدتی بعد، راه رفتن را هم سخت می‌کند. برای شمایی که از سر عادت یا به اجبار کارتان، هر روز نزدیک به 10 ساعت را نشسته می‌گذرانید
چرا برای همسرم جذاب نیستم؟!
سبک زندگی: نگرانی از دست رفتن محبوبیت در دل همسر در تمام زوج‌ها وجود دارد.
  • آخرین اخبار
  • پربازدیدها
  • پربحث ها